52659812_2117285631690140_7177419676270460928_n
antet5

Inspector scolar general

prof. ATANASIU ONUT VALERIU 

Strada Portului, Nr. 55 B

Tel: 0372362000 | Fax:+40236/319396

Tel secretariat: 0372362001; 

info@isj.gl.edu.ro

ECHIPA DE IMPLEMENTARE

Mioara Enache Manager proiect mioara.enache@orizont.eu
Laura Gunesch Coordonator educational laura.gunesch@orizont.eu
Maria Mindru Coordonator program preventie maria_mindru@orizont.eu
Aura Moza Coordonator ADS mauraotilia@orizont.eu
Oana Iuliana Enache Coord program suport educatie  timpurie oana.enache@orizont.eu
Gina Lumei Coordonator  promovare educatie gina.lumei@orizont.eu
Marioara Preda Responsabil grup tinta mariana.preda@orizont.eu
Chita Moisii Responsabil financiar chita.moisii@orizont.eu
Janeta Sava Responsabil achizitii janeta.sava@orizont.eu
Mihaela Gaiu Responsabil resurse umane mihaela.gaiu@orizont.eu

Trimite-ne un mesaj !

brian-patrick-tagalog-680954-unsplash